Patyriminis ugdymas

Projekto Lyderių laikas 3 veiklų tęstinumas. Mokyklų partnerystė.

2019 m. lapkričio 5 d. Šilutės Vydūno gimnazijoje vyko projekto „Lyderių laikas 3“ įgyvendinimo mokyklose kūrybinių komandų atstovų susitikimas. Vilkyčių pagrindinę mokyklą atstovavo direktorė Inga Kirkickienė ir pavaduotoja ugdymui Violeta Jurgelevičiutė, Šilutės Vydūno gimnaziją kūrybinės komandos vadovė Tatjana Balvočienė ir pavaduotojas ugdymui Kęstutis Mockus, Juknaičių pagrindinę  mokyklą direktorė Violeta Šimelionienė ir pavaduotojos ugdymui Zita Pranevičienė bei Rasa Gailiuvienė.

Dalintasi patirtimis apie praktinių studijų dienų arba „Pamokos kitaip“ organizavimą mokyklose. Vyko diskusija, kad bendra praktinių studijų dienų tema apjungtų mokyklas partneres, būtų bendrai dalijamasi praktinių studijų dienų idėjomis, produktais ir rezultatais.

Susitarta, kad praktinių studijų dienų tema „Mes iš Pamario krašto“, o mokinių mokslinę-praktinę konferenciją organizuoti 2020 m. birželio mėnesį.

Informaciją pateikė direktorė Inga Kirkickienė, pavaduotoja ugdymui  Violeta Jurgelevičiutė

Patyriminio ugdymo programos 2019-2020 m. m.

Nr. 1 „Pamario krašto augalija ir dirvožemio rūgštingumas (pH)“
Nr. 2 Pamario krašto lietuvininkų- šišioniškių valgiai ir žaidimai Vilkyčių apylinkėse
Nr. 3 Autentiška Klaipėdos krašto buities istorija. Kulinarinė kelionė po Mažąją Lietuvą.
Nr. 4 „Piliakalniai“
Nr. 5 ,, ...O buvo taip“ (Rašytoja I.Simonaitytė)
Nr. 6 Technologijų nauda ir žala
Nr. 7 „ Kuršių Nerija – bangų, vėjo ir žmogaus kūrinys“