,,Angelų pasaką“ sekėme toliau…

    Gruodžio 14 d. vyko integruotas lietuvių k., tikybos bei muzikos projektas - adventinis renginys ,,Angelų pasakos“, kuris subūrė visą Vilkyčių mokyklos bendruomenę. Angelai, pradėję pasaką sekti praeitais metais, šį kartą ir vėl įvairiais būdais išreiškė artėjančių švenčių laukimo džiaugsmą: dainavo adventines dainas, giedojo giesmeles, klausėsi septintokų pamokančios istorijos pagal B. Ferrero ,,Senolė, laukusi Dievo“, vaišinosi pačių  gamintais įvairių formų kalėdiniais - imbieriniais sausainiais, minė mįsles, netgi būrėsi Kūčių vakaro burtais. O Kalėdų laukimu kartu pasidžiaugti pakvietė ir svečią, kleboną Aloyzą Žigaitį, kuris pasidalino mintimis apie Advento laikotarpio prasmę.

   Prasmingas, jaukus, šiltas pabuvimas kartu maloniai nuteikė artėjant didžiosioms šventėms. Tai buvo nuostabu, tyra ir jauku. Svarbu nelikti vienam, jausti dvasinę šilumą ir pačiam ją spinduliuoti.

   Visi džiaugiamės dvasingai praleidę laiką, prisiminę senolių tradicijas, pasisotinę ne tik kalėdiniais sausainiais, bet ir vieni kitų gerumu, buvimu drauge. 

Muzikos mokytoja Jolita Valutienė.

Print Friendly, PDF & Email
spacer