,,Jaukių namų“ akcija

Artėjant nuostabiausioms metų šventėms Lietuvos Respublikos pirmoji ponia Diana Nausėdienė pakvietė mokyklų vaikus, bendruomenes įsitraukti į „Jaukių namų“ akciją ir kurti kalėdinius eglutės papuošimus – simbolinius namukus, kuriais papuoš kalėdinę Prezidentūros eglę. „Jaukių namų“ akcija siekiama sukurti bendrą jaukių, šiltų ir taikių namų viziją. Tai ne tik graži akcija, bet ir smagi veikla, kuri ugdo ne tik dalykines, bet ir socialines, iniciatyvumo ir kūrybiškumo kompetencijas.

Mūsų mokyklos aštuntokės Gabija, Augustė ir abi Austėjos, padedant technologijų mokytojai, mielai įsitraukė į šią akciją ir sukūrė simbolinius, akį džiuginančius, kupinus šilumos ir meilės spalvotus namukus. Jie jau iškeliavo į Lietuvos Respublikos Prezidentūrą, kur kartu su kitų bendruomenių kurtais namukais spinduliuos Lietuvos žmonių vienybės jėgą.

Mokytoja Jolita Valutienė