Integruota pamoka netradicinėje erdvėje

Spalio 13 dieną 7-8 klasių mokiniai su mokytojomis J. Valutiene, V. Banioniene ir B. Dapkūniene dalyvavo rankdarbių meistrės Stasės Jokimčienės siuvinėtų paveikslų parodos ,,Savanų apsupty“ pristatyme, kuris vyko Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Vilkyčių filiale. Darbų autorė papasakojo apie siuvinėjimo kryželiu pomėgį - kruopštumo bei atidumo reikalaujantį užsiėmimą,  kuris ramina, leidžia atsipalaiduoti ir pailsėti po darbo dienos bei neleidžia nuobodžiauti. Šį kartą buvo pristatyti paveikslai, išsiuvinėti laukinės gamtos motyvais. Juose vaizduojami savanoje paplitę gyvūnai ir augmenija. Kiekviename paveiksle ir rankdarbyje įdėta daug meilės ir šilumos, kiekvienas paveikslas yra išpuoselėtas. Tinkamai priderintos spalvos, audiniai ir rėminimas skatina naujas kūrybines idėjas. Prisiminę šią siuvinėjimo kryželiu techniką, patys bandė siuvinėti. Visi pripažino, jog ši siuvinėjimo technika reikalauja labai daug kantrybės, o svarbiausia, pasidžiaugė, kad šiame renginyje įvyko ne tik technologijų, bet ir dailės, biologijos, lietuvių literatūros ir matematikos integruota pamoka.

Mokytoja J. Valutienė