„SOLIDARUMO BĖGIMAS 9“

Spalio 7 dieną Šilutės r. Vilkyčių pagrindinėje mokykloje vyko 9-asis SOLIDARUMO BĖGIMAS. Šiame bėgime dalyvavo 1 – 10 klasių mokiniai. Bėgimas vyko mokyklos stadione, per 4 pamoką. 1-4 kl. mokiniai bėgo per 4 pamoką, 5 – 10 kl. mokinai - per 5 pamoką. Kiekviena klasė atskirai bėgo simbolinius solidarumo ratus stadione.

Daugiausiai 17 stadiono ratų (apie 4,5 km.) apibėgo 10 kl. Mantas Barkauskas,

8 ratus (2 km.) 8 kl. mokiniai Tomas Petrauskas, Gabija Lekniūtė, ir 10 kl. mokiniai Edvinas Rumšas, Valdas Mikužis, Julijus Rožnys.

6 ratus (1,5 m.) 6 kl. mokinės  Skaistė Lekniūtė, Kamilė Dirgėlaitė bei Sintija Baziliauskaitė,

5 ratus (1 km. 260 m.) 5 kl. mokiniai Elijus Montrimas ir Mantas Antužis.

Šiame bėgime mokiniai iš savo rėmėjų iš viso paaukojo 273,03 Eur. Daugiausiai rėmėjų susirado 1 kl. mokiniai Vidmantas Jocaitis, Ema Zubrickaitė, 2 kl. Gabrielė Pielikytė 3 kl. Gustas Ūselis, 4 kl. Vilė Jušaitė, Ieva Janušauskaitė, 10 kl. Edvinas Rumšas. Ši paaukota suma bus pervesta „Gelbėkit vaikus“ organizacijai, kuri lėšas skirs vaikų dienos centrus Lietuvoje lankančių vaikų gerovei užtikrinti ir vaikų žaidimo aikštelėms Ukrainos teritorijose įrengti. Renginio metu netrūko teigiamų emocijų tarp dalyvių, o mokiniai parodė savo didžiulė fizinę ištvermę.

Renginio organizatoriai: socialinė pedagogė ir fizinio ugdymo mokytoja