Kalėdų laukimas Sniego pily

Spalio 15 – lapkričio 16  dienomis Šilutės meno mokykla organizavo konkursą ,,Piešiame Šv. Kalėdas”. Konkurso globėjas – Šilutės rajono meras Vytautas Laurinaitis. Konkurso tikslas - atrinkti darbus, reprezentuojančius Šilutės rajono mokinių kūrybą, spausdinti ir naudoti atvirutės formatu Šilutės rajono mero Šv. Kalėdų sveikinimams.

Konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos pirmokai: Meida Bagdonaitė, Kajus Būdvytis, Rokas Rudys, Arminas Rupeikis, Elinga Rupšytė, Gustas Ūselis.

Vertinimo komisija 7 – 10 metų vaikų amžiaus grupėje, išrinko geriausius darbus ir Šilutės rajono konkurso nugalėtoju tapo Armino Rupeikio piešinys ,,Kalėdų laukimas Sniego pily“.

Pirmokai ir jų Tėveliai sveikiname mokyklos bendruomenę su gražiausiomis metų šventėmis! Savo mažomis širdelėmis linkime didelių darbų ir svajonių… Tegul stebuklingas Kūčių vakaras pripildo Jūsų širdis ramybės, džiaugsmo ir Meilės! Linksmų Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų 2021 metų!

Dalia Elena Solovjovienė, 1 klasės mokytoja