Edukacinis projektas „Pasaka tikiu“

Mūsų mokyklos 6-8 klasių mokiniai dalyvavo respublikiniame bendrojo ugdymo įstaigų specialiųjų pedagogų ir logopedų metodinės veiklos edukaciniame projekte „Pasaka tikiu“.

Projekto  tikslas- skatinti ugdytinių, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, knygų skaitymą, plėtojant komunikavimo, socialinę, pažinimo, meninę kompetencijas.

Projektas vyko keliais etapais: pirmame etape  mokyklos bibliotekoje su lietuvių kalbos mokytoja B. Dapkūniene buvo aptartos pasakų atsiradimų istorijos, mokiniai skaitė pasakų ištraukas, aptarė pagrindinius pasakos veikėjus.

Antrame etape kūrė stebuklines pasakas, padedami mokytojos P. Jančauskienės, piešė savo mėgstamiausios pasakos veikėją.

Trečiame etape mokiniai sužinojo kokiais būdais gali būti įrišamos knygos, iliustravo įrištos knygos viršelį, kūrė knygos pavadinimą.

Specialioji pedagogė Rima Jankauskaitė