Akcija „Aktyviai, draugiškai, sveikai“

 2020 m. rugsėjo 16–22 d., kaip ir kasmet, visose Europos Sąjungos šalyse rengiama Europos judumo savaitė – didžiausia darnaus judumo kampanija pasaulyje.

 Ši Europos iniciatyva ragina didelius ir mažus miestus steigti bei remti tvarias transporto priemones bei siūlyti žmonėms išbandyti alternatyvas automobiliams.

2020 m. tema –„Judumas be jokios taršos!“ atspindi ambicingą tikslą, kad iki 2050 m. žemynas neišskirtų anglies dioksido.

 Europos judumo savaitės iniciatyvos  skatina atverti savo miestą vaikščiojantiems ir važinėjantiems dviračiu, atverti jį tikram gyvenimui ir judėti be jokios taršos!

Prie šios kilnios akcijos prisidėjo ir Šilutės rajono savivaldybės Vilkyčių pagrindinės mokyklos 1 – 4 klasių mokiniai. 2020-09-22 dieną kartu su auklėtojais ir VS priežiūros specialiste Irute Bružiene vykdė akciją „Apibėk mokyklą“.

Vaikai  mankštinosi, apibėgo apie mokyklą, stadioną, padirbėjo su treniruokliais, esančiais prie mokyklos ir visai likusiai dienai pasisėmė energijos ir geros nuotaikos, taip prisidėdami prie šios kilnios akcijos. Būkime sveiki!

spacer

Leave a reply