Vasaros sapnų gaudyklės

Sapnai - neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Net nežinome, kodėl  sapnuojame,   kas lemia gerus ar blogus sapnus.Visa tai slypi sapnų paslaptyse. Kad mus lankytų ramus miegas ir šviesūs sapnai, reikia pasigaminti sapnų gaudyklę. Juk sapnų gaudyklė - ne tik jaukus ir originalus miegamojo interjero akcentas.Legendos skelbia, kad šis indėnų kilmės amuletas saugo nuo blogų, piktų minčių, nemalonių nakties reginių. Jis padeda greičiau užmigti ir siunčia ramius, spalvotus bei džiugius linkėjimus iš sapnų pasaulio.
Ketvirtos klasės mokiniai per dailės ir technologijų pamokas taip pat pasigamino sapnų gaudykles. Jose panaudojo apskritimo formos lanką, kuris simbolizuoja pasaulio ir amžinybės simbolį, surezgė tinklą, kuris praleidžia tik geruosius sapnus, o bloguosius - sugauna. Sapnų gaudykles apkabino įvairiais akmenukais, karoliukais - tai viliojami sapnai. Pririšo ir plunksnelių, kurios reiškia orą ir kvėpavimą - gyvybės simbolius.
Dėkoju mokiniams už puikius darbus ir visiems  linkiu ramių, malonių ir spalvotų vasaros sapnų.
Mokytoja  V. Norvilienė