Šventinis renginys ,,Nešiokis Lietuvą širdyje“

Į ,,Laisvės malūnėliais“ pasipuošusią mokyklos aktų salę, vasario 13 dieną susirinko 5 – 10 klasių mokiniai išradingai švęsti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Ta proga mokiniams buvo surengtas integruotas istorijos ir  lietuvių kalbos ir  literatūros renginys - viktorina  ,,Nešiokis Lietuvą širdyje“.

Renginio dalyvius pasveikino mokyklos direktorė Inga Kirkickienė su artėjančia Lietuvos valstybės atkūrimo diena ir pakvietė visus kartu džiaugtis, didžiuotis ir švęsti Lietuvos valstybės laisvę. Ta proga padėkos raštais direktorė pasveikino mokyklos istorijos olimpiados nugalėtojus - 8 kl. mokinį Gytį Kirkicką ir 10 kl. mokinį Dominyką Kazlauską.

Penkiose komandose mokiniai stengėsi prisiminti bei įsivertinti istorijos ir lietuvių literatūros žinias apie Lietuvos valstybės atkūrimą, nepriklausomos valstybės nueitą kelią, prisiminė ir skaitė lietuvių literatūros poezijos kūrinių ištraukas.

Kol komisija skaičiavo taškus, gražų skaitymo pavyzdį parodė mokyklos mokytojos, kurios mokiniams skaitė lietuvių literatūros klasikų kūrinių ištraukas. Salėje skambėjo Kristijono Donelaičio, Antano Baranausko, Adomo Mickevičiaus, Maironio eilės bei Martyno Mažvydo žodžiai, kurie kvietė mokinius imti ir skaityti knygas -  ,,Broliai seserys, imkit mane ir skaitykit...”.

Renginį  organizavo ir pravedė lietuvių kalbos ir literatūros vyr. mokytoja Adelė Mikužienė,

istorijos mokytoja metodininkė  Vida  Beresnienė