Draugiškos varžybos ,,Vasario 16 – ajai paminėti”

Iš pasaulio pažinimo pamokų žinome, jog 1918 m. vasario 16 d. Lietuvos Taryba pareiškė, kad „skelbia atstatanti nepriklausomą demokratiniais pamatais sutvarkytą Lietuvos valstybę su sostine Vilniuje’’.

Šiais metais Lietuva mini Valstybės atkūrimo 102-ąsias metines, kai buvo paskelbta Lietuvos Nepriklausomybės deklaracija. Ta proga, vasario 10 dieną, mokytojas Juozas Kaminskas sukvietė mus, I – IV klasių mokinius,  į sporto salę kur žaidėme draugiškas sportines varžybas, skirtas ,,Vasario 16 – ąjai paminėti“. Komandose pasipuošėme trispalvėmis širdutėmis, kurios simbolizavo Lietuvos vėliavą. Mokytojas išradingai parengė linksmąsias estafetes, kuriose draugiškai tarpusavyje lenktyniavome. Laimėtojais tapome visi, nes nugalėjo – draugystė!

Šiandieną gyvename laisvoje Lietuvoje ir esame savo valstybės šeimininkai, jos kūrėjai. Kokia bus ateitis – priklauso nuo mūsų pačių, kaip savo darbais puošime Lietuvą. Mes laimingi švęsdami Lietuvos gimtadienį ir dainuojame ,,Mes labai mylim Lietuvą!“.

Nojus Būdvytis, 4 klasės mokinys