Edukacinė išvyka į Pilies ir Kalvystės muziejus bei Skyparką

Vasario 7 d. mūsų mokyklos septintokai vyko į Klaipėdą, kur dalyvavo netradicinėse pamokose Pilies ir Kalvystės muziejuose.

Pilies muziejuje vyko edukacinis užsiėmimas „Viduramžių pramogos ir žaidimai“. Jo metu vaikai sužinojo, kaip pramogavo,  žaidė tos tolimos epochos žmonės, išbandė savo rankos miklumą, akies taiklumą bei proto aštrumą, rankose laikė riterio kalaviją.

Antra pamoka „Pažinkime Baltų papuošalus“ vyko Kalvystės muziejuje. Jos  metu mokiniai sužinojo apie senosios juvelyrikos technologijas, baltų papuošalų įvairovę. Taip pat susipažino su auksakalio profesija, išmoko atpažinti brangakmenius. Praktinės užsiėmimo dalies metu mokiniai iš žalvario žaliavos gaminosi kuršiškus papuošalus – žiedus.

Po edukacijų mokiniai atsipalaidavo Skyparke.

Išvyka vaikams labai patiko.

Klasės auklėtoja Alma Montrimienė