Technologijų pamoka netradicinėje erdvėje

Sausio 21 dieną 6-8 klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje technologijų pamokoje, kuri vyko Klaipėdos rajono tradicinių amatų centre, Veiviržėnuose. Čia mus maloniai pasitiko direktorė-tautodailininkė ir edukatorė. Jos supažindino su centro veikla, amatų įvairove- jų net  19!, apžiūrėjome parodas, pasidžiaugėme rankdarbiais.

Edukacijos metu kiekvienas mokinys pagal schemą  pasigamino aksesuarą – apyrankę iš spalvotų siūlų. Taikyta makrame pynimo technika – tai audimo metodas, pagrįstas rišimu mazgais. Sužinojome, kad tobulindami šią techniką, išmokę skaityti schemas, galime pasigaminti sudėtingesnius, puošnesnius aksesuarus. Nors darbas reikalavo didelės kantrybės, dėmesingumo, pirštų miklumo ir kruopštumo, džiaugiamės visi puikiu rezultatu ir ketiname pasidalinti  šia praktika su namiškiais, klasiokais ir draugais.

Technologijų mokytoja Jolita Valutienė.