Šv. Kalėdų džiaugsmo belaukiant

Gruodžio 13 dieną visa mokyklos bendruomenė susirinko į edukacinę Adventinę popietę ,,Šv. Kalėdų džiaugsmo belaukiant”.  Tądien Adventinę nuotaiką kūrė visi mokiniai, darželinukai, dainininkai ir šokėjai. Penktokai papasakojo Jėzaus gimimo istoriją, dešimtokai paaiškino, ką simbolizuoja Advento vainikas, šeštokai pristatė Lietuvos ir pasaulio gražiausias prakartėles, septintokai apibūdino visą advento laikotarpį. Kaip pasaulis švenčia Kalėdas pasakojo aštuntokai, o eglutės puošimo istorija ir simbolika dalijosi devintos klasės mokiniai.  Popietei jaukumo suteikė darželinukų ir mokinių atliekamos kalėdinės giesmės bei adventinis šokis, kurį atliko trečiokai.

Adventas - tai buvimo kartu metas, tai metas, kuris kviečia bendrauti, išklausyti vienam kitą, pajusti gerumą, pasidalyti rūpesčiais ir džiaugsmais. O prie žvakės šviesos kalbėtis daug jaukiau ir maloniau…

mde