Edukacinė išvyka į Vilnių

2018 m. gruodžio 14 dieną Šilutės r. Vilkyčių pagrindinės mokyklos 7 klasės mokiniai, lydimi klasės auklėtojos  Mildos Andriušienės  ir lydinčios mokytojos Rimos  Jankauskaitės, vyko į  laimėtą edukacinę ekskursiją Vilniuje. Mokiniai dalyvavo konkurse „Rytojaus startuolis“ , kurį organizavo Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra. 7 klasės mokiniai į konkursą siuntė savo motyvacinį laišką ir ateities verslo vizijos sukurtą plakatą. Remiantis surinktais balsais bei komisijos vertinimu, buvo atrinkta 15 mokyklų, kurios vyks į ekskursiją gruodžio 3-21 dienomis. Tarp jų ir pateko mūsų mokyklos mokiniai.

Ekskursijos metu mokiniai aplankė „Padirbtuves“, kuriuose mums papasakojo apie gimusią „Padirbtuvių“ idėją, taip pat supažindino su sėkmės istorijomis, žmonių, kurie savo verslą pradėjo nuo darbo „Padirbtuvėse“. Kita ekskursijos stotelė Vilniaus Kalėdų eglutė. Pasigrožėjome jos didybe, bei įsiamžinome prie jos. Taip pat aplankėme netoliese esantį Bernardinų sodą, kuriame įspūdį paliko fontanas, papuoštas girliandomis medis ir žinoma pati ramybė ir supanti aplinka. Tada vykome į Valstybės pažinimo centrą, kuriame galėjome stebėti interaktyvią parodą „Nepamirštamos ateitys: Lietuvos šimtmečio vizijos“. Kadangi valstybės pažinimo centras įsikūręs prezidentūros pastate, ne daug trūko, kad būtumėme susitikę su Lietuvos respublikos prezidente, tačiau ji buvo išvykusi į Briuselį.

Esame be galo laimingi laimėta ekskursija, parsivežėme daug įspūdžių, atnaujinome savo žinias apie mūsų valstybės istorinę raidą. Dar kartelį dėkojame Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūrai už organizuojamus konkursus.

7 klasės auklėtoja, Milda Andriušienė