Edukacinė pamoka Jūrų muziejuje

Baigiantis rudeniui, ketvirtos ir antros klasės mokiniai vyko į Klaipėdos Jūrų muziejų, dalyvavo edukacinėje veikloje ,,Pingvinai. Kuo mes panašūs?".

Edukacinio užsiėmimo metu mokiniai atliko įvairias užduotis, išmoko nustatyti pingvino rūšį, sužinojo kuo minta, kur gyvena šie neskraidantys paukščiai, su kokiomis grėsmėmis susiduria gamtoje ir kaip mes, žmonės, jiems galime padėti.

Vaikai apžiūrėjo akvariumus, kuriuose eksponuojamos Lietuvos gėlavandenės, Baltijos jūros, tropinių jūrų žuvys, įvairūs bestuburiai. Domėjosi ekspozicijoje eksponuojama Baltijos jūros geografija, kriauklių ir koralų kolekcija, Jūrų faunos ekspozicija „Tropinės žuvys".

Mokiniai lauko baseinuose smalsiai stebėjo apgyvendintus jūrų paukščius- pingvinus ir žinduolius- Baltijos pilkuosius ruonius, Rytų Atlanto paprastuosius  ruonius.

Pažintinė ekskursija buvo įdomi ir labai vertinga.