Vaikų gynimo diena stovykloje prie jūros!

Birželio 1-2 d. šeštos klasės mokiniai vyko į poilsinę-pažintinę išvyką prie jūros, į stovyklą „Žilvitis“. Dvi dienas mokiniai praleido gryname ore. Veikla buvo įvairi: kepėme dešreles, žaidėme sportinius bei stalo žaidimus (futbolo varžybos vyko iki vidurnakčio), sprendėme galvosūkius ir ,žinoma, leidome laiką prie jūros,

kur kūrėme paveikslus iš gamtinių medžiagų. Antrą dieną lankėmės Pajūrio regioninio parko lankytojų centre. Čia mokiniai patogiai įsitaisę ant sėdmaišių, žiūrėjo filmą apie Pajūrio regioninio parko lankytinas vietas, augaliją ir gyvūniją, senovės amatą – gintarų gaudymą. Po to apžiūrėjome ekspozicinius stendus, kuriuose pateikiama informacija apie pajūrio augalus, Baltijos jūros žuvis, Pajūrio regioninio parke aptinkamomis gyvūnų rūšis, baltųjų kopų susidarymą, Olandų kepurės skardį, gintaro gaudymo įrankius, rastas mamuto kaulų liekanas. Čia pat įrengti įvairūs edukaciniai žaidimai, kurių pagalba, mokiniai pasitikrino ką sužinojo ir išmoko. Edukacinę veiklą užbaigėme žygiu į Olandų kepurę ir iš arti apžiūrėjome yrantį  skardį.

Aptariant išvyką mokiniai išvardino kas jiems labiausiai patiko, tai: jūra, Pajūrio regioninis lankytojų centras, futbolas, galimybė pabūti ir pabendrauti su klasės draugais, su kuriais mokykloje mažai bendrauja. Tokios išvykos ypač naudingos klasės kolektyvo stiprinimui, auklėtinių pažinimui neformalioje aplinkoje. Tikimės kitais metais vėl čia sugrįžti ir puikiai praleisti laiką kartu.

6 klasės auklėtoja     Jurgita Dargužienė

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.