Karjeros savaitė 2017

Mokinių karjeros ugdymas yra neatsiejama ugdymo proceso dalis. Gegužės 22-26 dienomis mokykloje vyko „Karjeros savaitė“ . Šios savaitės tikslas - sudaryti galimybę mokiniams susipažinti su įvairiomis profesijomis, planuoti būsimą karjerą, pažinti save, kelti tikslus ir teisingai pasirinkti.

Mokiniai lankėsi trejose Klaipėdos profesinėse mokyklose, susipažino su įvairių profesijų mokymo programomis ir sąlygomis, aplankė sektorinio mokymo centrus, dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose, 8-9 klasių mokiniai pristatė savo kūrybinius darbus „Mano svajonių profesija“. Savaitė buvo įdomi, nes mokiniai, dalyvaudami įvairiose veiklose, netradicinėse aplinkose, bendraudami su įvairių profesijų žmonėmis, klausydami jų sėkmės istorijų, įgijo tokios patirties ir žinių, kurias galės pritaikyti renkantis profesiją, praplėtė savo akiratį, įsitikino, kaip svarbu gerai mokytis, drąsiai ir ryžtingai siekti savo tikslų ir nebijoti svajoti, nes svajonės pildosi.

Nuoširdžiai dėkojame mokinių tėveliams Jovitai Skaburskienei ir Gedui Barškiečiui už  puikų savo profesijų pristatymą ir įdomią praktinę veiklą.

Mokinių ugdymo karjerai koordinatorė Romualda Malinauskienė