Viktorina apie Europos Sąjungą

Gegužės   dešimtą dieną mokykloje  vyko viktorina, skirta paminėti Europos dieną. Renginio tikslas –  prisiminti ES piliečių teises,   šio susivienijimo atsiradimo istoriją bei geografinę įvairovę.

Renginyje dalyvavo 5 komandos,  kurias sudarė po 5 mokinius iš 6-10 klasių. Viktorina vyko 3 etapais: pirmajame etape mokiniai atsakinėjo į  klausimus apie ES valstybes, antrajame – turėjo įvardinti kai kurių ES valstybių sostines.  Trečiajame etape, pasitelkę vaizduotę,  turėjo atpažinti ES valstybių vėliavas. Visų rungčių metu tarp komandų vyko apylygė kova, tačiau geriausiai pasirodė komanda „Penki europiečiai“. Nugalėtojai – Junita, Eimantė, Greta, Deimantė, Donatas.  Mokiniai  džiaugėsi, kad galėjo pasitikrinti žinias apie Europos Sąjungą, kad viktorinos metu vyravo gera nuotaika ir  komandinė dvasia.

Informaciją pateikė geografijos mokytoja Rūta Pociuvienė.

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.