Paukštelių sugrįžtuvės

Kovo 24 d. muzikos vadovė Jolita Valutienė ikimokyklinio ugdymo „Pelėdžiukų“ grupės vaikus pakvietė dalyvauti šventiniame-pažintiniame rytmetyje „Paukštelių sugrįžtuvės“. Vaikai šventiniam rytmečiui ruošėsi iš anksto. Namuose su tėveliais kūrė pasirinkto paukštelio karūną. Grupėje su auklėtojomis Loreta Uginčiūte ir Aušra Motiejauskaite-Mile mokėsi mintinai deklamuoti ir imituoti K. Jakubėno eilėraštuką „Šimtas vyturėlių“, kūrė paukštelių sugrįžtuves atspindinčias dekoracijas, domėjosi foto albumais, kuriuose vaizduojami grįžtantys paukščiai, jų gyvenimo būdas. Šventinio-pažintinio rytmečio metu dalyviai klausėsi vyturio čirenimo, pempės rykavimo, gandro klegenimo įrašų, prisiminė girdėtus ir mokėsi naujų paukščių pamėgdžiojimų, juokavimų. Didžiulį įspūdį vaikams paliko į šventę atvykęs svečias – gandras. Jis su vaikais šoko, žaidė, pasakojo, kokius pavasarinius darbelius grįžę paukšteliai turi atlikti. Atsisveikindamas gandras padėkojo vaikams už gražų bendravimą ir kiekvienam šventės dalyviui padovanojo po skanėstą iš duonos. Pasibaigus šventei ir grįžus į grupę, vaikai mielai sutiko atlikti darbelį, skirtą juos pakerėjusiam personažui - gandrui. Dėkojame tėveliams, muzikos vadovei Jolitai Valutienei ir 8 klasės mokinei Akvilei Šiurytei (ji atliko gandro vaidmenį) už teigiamų emocijų ir žinių kupiną šventinį rytmetį.