Integruota kalbų popietė

Balandžio 5 dieną mūsų mokykloje vyko integruota kalbų popietė „Velykų papročiai ir tradicijos“. Į svečius atvyko Usėnų pagrindinės mokyklos rusų k. mokytoja Loreta Butkienė ir šios mokyklos septintokai. Popietės pradžioje mokinių komandos pristatė savo paruoštus pristatymus apie rusų, anglų ir lietuvių Velykinius papročius bei tradicijas. Po to mokiniai dirbo grupėse, kurias sudarė abiejų mokyklų mokiniai. Septintokai turėjo atpažinti skirtingų šalių simbolius ir maisto patiekalus, užrašyti juos tos šalies kalba. Po to mokiniai dalyvavo interaktyvioje viktorinoje, kuri išjudino net ir pačius nedrąsiausius.  Popietės aptarimo metu, prie arbatos puodelio, mokinai įvardino renginio pliusus: pagilino anglų ir rusų kalbų žinias, daugiau sužinojo apie senovinius lietuvių papročius bei susirado draugų iš kitos mokyklos. Dėkoju mokytojoms L. Butkienei ir B. Dapkūnienei bei mokyklos administracijai už pagalbą organizuojant šią integruotą veiklą.

Anglų k. vyr. mokytoja Jurgita Dargužienė

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos, Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.