Daily Archives: 2017-04-10

Integruota kalbų popietė

Balandžio 5 dieną mūsų mokykloje vyko integruota kalbų popietė „Velykų papročiai ir tradicijos“. Į svečius atvyko Usėnų pagrindinės mokyklos rusų k. mokytoja Loreta Butkienė ir šios mokyklos septintokai.

Gamtos pabudimas kviečia visus vieningiems darbams

Darius Vilius, buvęs mūsų mokyklos mokinys pasiūlė idėją sukurti žaliąsias ugdymo(si) erdves mokyklos teritorijoje.  Paskutinėmis kovo mėnesio dienomis mūsų mokyklos mokiniai kartu su darbuotojais sodino įvairius medelius, kuriuos Darius Vilius augino savo sodyboje.

Paukštelių sugrįžtuvės

Kovo 24 d. muzikos vadovė Jolita Valutienė ikimokyklinio ugdymo „Pelėdžiukų“ grupės vaikus pakvietė dalyvauti šventiniame-pažintiniame rytmetyje „Paukštelių sugrįžtuvės“. Vaikai šventiniam rytmečiui ruošėsi iš anksto. Namuose su tėveliais kūrė pasirinkto paukštelio karūną. Grupėje su auklėtojomis Loreta Uginčiūte ir Aušra Motiejauskaite-Mile mokėsi mintinai deklamuoti ir imituoti K. Jakubėno eilėraštuką „Šimtas vyturėlių“,