Mokytojų diena

Spalio 5-oji, Tarptautinė mokytojų diena buvo paminėta ir mūsų mokykloje. Dešimtokai leido atsipūsti mokyklos mokytojams ir patys vedė pamokas. Kadangi visoms pamokoms vesti jų pritrūko, jiems į pagalbą atskubėjo penkios mokinės iš 8 klasės. Paklausti, ar norėtų būti mokytojais, vieni susimąstė, kiti iškart atsakė ne, tačiau pamokas vesti jiems sekėsi gerai.

Sugrįžti į mokyklos suolus teko ir mokytojams. Dailės, geografijos, muzikos bei matematikos mokytojos buvo mokinių tarybos mokinės. Po pamokų vyko renginys, kuriame buvo rodomas video montažas apie mūsų mokyklos mokinius ir mokytojus. Apie šios dienos akimirkas turėjo papasakoti dešimtokai ir mokytojos, kurios vedė pamokas mokytojams. Visi atsakinėjo į keletą klausimų apie klases bei jų mokinius. Taip pat renginio pabaigoje buvo įteiktos nominacijas mokytojams (dėl nepatikusių nominacijų nesikreipė niekas 🙂 ) Ši diena paliko įspūdžių ne tik mokytojams bet ir mokiniams.

Mokinių taryba
 
spacer

Leave a reply